Benešov – ul. Červené Vršky.

Naposledy aktualizováno: 29. 09. 2023 12:07 | Tisk

od 7.8.2023 (pondělí) do 6.10. 2023 (pátek) do 15.10.2023 (neděle)

Vážení cestující,

z důvodu rekonstrukce ulice Červené Vršky dochází k následujícímu opatření na linkách

337, 401, 406

Ruší se:

 • Benešov,Lidl
 • Benešov,Nemocnice Rudolfa a Stefanie – v ulici Matiegkova: pro spoje linky 406 zde končící a začínající, náhrada zast. v ulici Máchova v zast. linek 752 a 753 – pouze do 8.9.2023

Zřizuje se:

 • Benešov,Nemocnice Rudolfa a Stefanie – v ulici Máchova

770, 796

Ruší se:

 • Benešov,Nemocnice Rudolfa a Stefanie

770, 796 – pouze do 8.9.2023 (pátek)

Ruší se:

 • Benešov,Dukelská trvale
 • Benešov,Nová Pražská trvale
 • Benešov,Pražská – trvale
 • Benešov,Čechova – směr Bedrč
 • Benešov,Pennymarket – směr Bedrč

Zřizuje se:

 • Benešov,Pivovar Ferdinand
 • Benešov,Pinko

 

do 3.9.2023

1

Ze zastávky Nemocnice Rudolfa a Stefanie pojedou autobusy ulicí Matiegkova, U Elektrárny, Longenova a Erbenova. Zastávka Lidl bude přesunuta obousměrně do ulice Erbenova dle schématu. Spoje, které v trvalém stavu nezajíždějí do zastávek v úseku Neumannova – Rubešova pokračují přímo ke Kauflandu.

Zastávka Nová Pražská bude pouze pro MHD 1 obousměrně přesunuta do ulice Karla Nového do výlukových zastávek u Italské cukrárny, které současně využívá MHD 3. Zastávka Pražská bude dočasně zrušena. Zajíždění do zast. Pražská bude obnoveno bezprostředně po dokončení havarijní opravy kanalizace.

2

Zastávka Pražská je po dobu havarijní opravy kanalizace zrušena. Linka jede mezi zastávkami Nová Pražská a Dukelská ulicemi Vnoučkova a Karla Nového bez zastavení ve výlukové zastávce u Italské cukrárny

3

Ze zastávky Nemocnice Rudolfa a Stefanie pojedou autobusy ulicí Matiegkova, U Elektrárny, Longenova a Erbenova. Zastávka Lidl bude přesunuta obousměrně do ulice Erbenova dle schématu.

4

Spoje končící u nemocnice: Mimořádně budou končit na stanovišti v ul. Máchova ve směru Týnec nad Sázavou. Zpět do centra pojedou přes ulice Purkyňova a Sukova bez zastavení. Expresní spoje ke Kauflandu: Pojedou ze zastávky Nemocnice Rudolfa a Stefanie ulicemi Matiegkova, U Elektrárny, Longenova a Erbenova. Zastávka Lidl bude přesunuta do ul. Erbenova dle schématu.

 

od 4.9.2023 do 6.10.2023 do 1.10.2023

1

Spoje vedené v úseku Albert – Nemocnice Rudolfa a Stefanie, které nejedou přes zastávky v úseku Neumnanova – Rubešova jedou obousměrně po I/3. Neobsluhuje se zastávka Lidl. Spoje vedené přes tyto zastávky jedou
následovně:

Ve směru centrum:

 • V období od 11. září do 1. října jedou dle opatření pro souběžnou výluku „Rekonstrukce ulice Tylova“. V období od 2. do 6. října jedou bez opatření.

Ve směru Albert:

 • V období od 11. září do 1. října jedou dle opatření pro souběžnou výluku „Rekonstrukce ulice Tylova“. V období od 2. do 6. října jedou přes zastávky protisměrně, tj. v pořadí Rubešova, Tylova, Nezvalova, Čerčanská, K Tužince, Neumannova. Zastávka Nezvalova je z důvodu jednosměrné ulice přesunuta do ul. K Tužince dle schématu.

3

Spoje jsou vedeny v úseku Nemocnice Rudolfa a Stefanie – Kaufland po I/3. Neobsluhuje se zastávka Lidl a Nemocnice Rudolfa a Stefanie v ul. Matiegkova. Zastávka Purkyňova bude přesunuta do ulice Hodějovského dle
schématu.

4

Spoje jsou vedeny v úseku Nemocnice Rudolfa a Stefanie – Kaufland po I/3. Neobsluhuje se zastávka Lidl. Školní spoj, který jede ze zast. Albert do zast. Nemocnice Rudolfa a Stefanie přes zast. Neumannova – Rubešova jede dle vývěsky pro výluku „Rekonstrukce ulice Tylova“.

5

Spoje jsou vedeny v úseku Nemocnice Rudolfa a Stefanie – Albert po I/3. Neobsluhuje se zast. Lidl a Nemocnice Rudolfa a Stefanie v ul. Matiegkova. Spoje zastavují u nemocnice na stanovištích v ul. Máchova.

od 2.10.2023 do 15.10.2023

1

V úseku Albert – U Náhonu je linka vedena dle trvalého stavu. Ruší se spoj v úseku Racek,osada – Pomněnice – Albert.

3

Ze zastávky Konopišťská pojede linka ulicí Hodějovského, Máchova, Pomněnice a ve své trase. Zastávka Purkyňova zůstává přesunuta do ulice Hodějovského. Zastávky Nemocnice Rudolfa a Stefanie (v ul. Matiegkova), Lidl, Kaufland a Pomněnice,obchodní centrum nebudou po dobu výluky obsluhovány. Z důvodu zkrácení jízdní doby přijedou na Terminál dříve a odjedou později.

4

V úseku Albert – U Náhonu je linka vedena dle trvalého stavu. Ruší se spoj v úseku Racek,osada – Pomněnice – Albert.

2, 4

Linky budou v provozu dle trvalého stavu.