Brusnice – Královský letohrádek: krátkodobé přerušení provozu tramvají
Naposledy aktualizováno: 22. 11. 2022 11:26 | Tisk
od 25.11.2022 20:00 do 27.11.2022
Vážení cestující,
Z důvodu údržby tramvajové trati dochází od pátku 25. listopadu 2022 (od 20.00 hodin) do neděle 27. listopadu 2022 (přibližně do 24.00 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Brusnice – Královský letohrádek.
Změny tras tramvajových linek
- Linky číslo 22 a 23 jsou v úseku Malostranská – Brusnice obousměrně odkloněny přes zastávky Chotkovy sady, Hradčanská a Prašný most.
- Historická linka číslo 42 je ve vyloučeném úseku odkloněna přes zastávky Chotkovy sady, Hradčanská a Prašný most.
Náhradní autobusová doprava není zavedena.
Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data. |