Naskové: dočasná změna trasy a zastávek autobusů

Naposledy aktualizováno: 17. 08. 2023 06:35 | Tisk

od 21.8.2023 do 30.11.2023

Vážení cestující,

Z důvodu opravy mostu v ulici Naskové dochází od pondělí 21. srpna 2023 (od zahájení denního provozu) do čtvrtka 30. listopadu 2023 (do ukončení denního provozu) k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo

123 a 253

Opatření pro linku číslo 123

  • Linka je vedena polookružně ve variantách tras:
    • Na Knížecí – Kavalírka – Šmukýřka – Pod Školou – U Lesíka – Kavalírka – Na Knížecí
    • Kavalírka – Šmukýřka – Pod Školou – U Lesíka – Kavalírka
  • Ze zastávky Kavalírka (v Musílkově ulici) je linka vedena vždy nejprve do oblasti Šmukýřky a Naskové, vrací se přes nově zřízenou zastávku Pod Školou (v blízkosti prodejny Albert) a pokračuje do oblasti Nádraží Cibulka a U Lesíka. Odtud je vedena po pravidelné trase ulicí V Cibulkách, Píseckého, Pod Školou a Musílkovou zpět do ulice Plzeňské.
  • Linka je vedena přes zastávky Na Knížecí až Kavalírka v pravidelných zastávkách a dále přes zastávky Nad TurbovouŠmukýřkaPrůchovaNaskové (v ulici Vejražkově), PrůchovaKarenovaŠmukýřkaNad TurbovouPod Školou (v blízkosti prodejny Albert), SchodováNa SklonkuNádraží CibulkaU LesíkaNádraží CibulkaNa SklonkuSchodováPod Školou a Kavalírka až Na Knížecí v pravidelných zastávkách.

Opatření pro linku číslo 253

Opatření je platné pouze od pondělí 4. září 2023 (od zahájení denního provozu) do čtvrtka 30. listopadu 2023 (do ukončení denního provozu)

  • Linka je ve směru Škola Poštovka vedena po objízdné trase. Ze zastávky Šmukýřka obslouží oblast ulic Průchova a Naskové, vrátí se do AO Šmukýřka, ulicí Nad Turbovou a Nad Kavalírkou přes nově zřízenou zastávku Pod Školou (v blízkosti prodejny Albert) pokračuje do oblasti Nádraží Cibulka a U Lesíka. Odtud je vedena po pravidelné trase ulicí V Cibulkách, Píseckého, Pod Školou a Musílkovou do ulice Plzeňské a do zastávky Škola Poštovka.
  • Linka je vedena přes zastávky ŠmukýřkaPrůchovaNaskové (v ulici Vejražkově), PrůchovaKarenovaŠmukýřkaNad TurbovouPod Školou (v blízkosti prodejny Albert), SchodováNa SklonkuNádraží CibulkaU LesíkaNádraží CibulkaNa SklonkuSchodováPod ŠkolouKavalírka Škola Poštovka.