Třemblat – Zvánovice

Naposledy aktualizováno: 25. 05. 2023 11:10 | Tisk

od 29.5.2023 do 9.6.2023 vždy v pracovní dny od 8:00 do ukončení provozu

Vážení cestující,

z důvodu rekonstrukce silnice mezi Třemblatem a Zvánovicemi dochází k následujícímu opatření na linkách PID

383

  • Linka 383 bude z Třemblatu pokračovat rovnou do Ondřejova. Vynechá tak závlek do zastávky Zvánovice.

385

  • Linka 385 bude z Třemblatu pokračovat do zastávky Ondřejov, náměstí, kde bude ukončena. Vynechá tak zastávku Zvánovice; na odklonové trase obslouží všechny nácestné zastávky.

492

  • Vybrané spoje linky 492 budou ve výlukových časech prodlouženy z Černých Voděrad do zastávek Zvánovice, Kádov a Zvánovice. Věnujte pozornost jízdním řádům.

685

  • Linka 685 bude z Třemblatu pokračovat do zastávky Ondřejov, náměstí, kde bude ukončena. Vynechá tak zastávky Zvánovice až Černé Voděrady; na odklonové trase obslouží všechny nácestné zastávky.

X383

  • Náhradní dopravu zajistí minibusová linka X383, která pojede v trase Zvánovice – Zvánovice, Kádov – Černé Voděrady, Chaloupky – Ondřejov, náměstí. Linka bude rovněž v provozu pouze ve výlukových casech a bude navazovat na ostatní linky PID. Linka samotná však nebude součástí systému PID. Přeprava na této lince tak bude zdarma a linka se nebude zobrazovat ve vyhledávacích IDOS ani PID Lítačka.
Po skončení této etapy výluky bude následovat druhá etapa – uzavírka silnice mezi Zvánovicemi a Černými Voděrady, která také potrvá přibližně dva týdny a bude probíhat ve stejném režimu. Oproti běžnému stavu bude ovlivněna pouze linka 685.