Linka 905

platnost od 7.1.2019

Linkový jízdní řád

Zastávkové jízdní řády

Směr Jižní Město Směr Sídliště Čimice
Sídliště Čimice Jižní Město
Sídliště Čimice Jižní Město
Sídliště Čimice Jižní Město
Sídliště Čimice Jižní Město
Sídliště Čimice Jižní Město
Sídliště Čimice Jižní Město
Sídliště Čimice Jižní Město
Sídliště Čimice Jižní Město
Sídliště Čimice Jižní Město
Čimice Horčičkova
Čimice Horčičkova
Čimice Horčičkova
Čimice Horčičkova
Čimice Horčičkova
Čimice Horčičkova
Čimice Horčičkova
Čimice Horčičkova
Čimice Horčičkova
Libeňská Háje (ul. Opatovská)
Libeňská Háje (ul. Opatovská)
Libeňská Háje (ul. Opatovská)
Libeňská Háje (ul. Opatovská)
Libeňská Háje (ul. Opatovská)
Libeňská Háje (ul. Opatovská)
Libeňská Háje (ul. Opatovská)
Libeňská Háje (ul. Opatovská)
Libeňská Háje (ul. Opatovská)
Řepínská Modrá škola
Řepínská Modrá škola
Řepínská Modrá škola
Řepínská Modrá škola
Řepínská Modrá škola
Řepínská Modrá škola
Řepínská Modrá škola
Řepínská Modrá škola
Řepínská Modrá škola
Katovická Brechtova
Katovická Brechtova
Katovická Brechtova
Katovická Brechtova
Katovická Brechtova
Katovická Brechtova
Katovická Brechtova
Katovická Brechtova
Katovická Brechtova
Odra Šperlova
Odra Šperlova
Odra Šperlova
Odra Šperlova
Odra Šperlova
Odra Šperlova
Odra Šperlova
Odra Šperlova
Odra Šperlova
Sídliště Bohnice Mokrá
Sídliště Bohnice Mokrá
Sídliště Bohnice Mokrá
Sídliště Bohnice Mokrá
Sídliště Bohnice Mokrá
Sídliště Bohnice Mokrá
Sídliště Bohnice Mokrá
Sídliště Bohnice Mokrá
Sídliště Bohnice Mokrá
Zhořelecká Chodovská tvrz
Zhořelecká Chodovská tvrz
Zhořelecká Chodovská tvrz
Zhořelecká Chodovská tvrz
Zhořelecká Chodovská tvrz
Zhořelecká Chodovská tvrz
Zhořelecká Chodovská tvrz
Zhořelecká Chodovská tvrz
Zhořelecká Chodovská tvrz
Krakov Chodovec
Krakov Chodovec
Krakov Chodovec
Krakov Chodovec
Krakov Chodovec
Krakov Chodovec
Krakov Chodovec
Krakov Chodovec
Krakov Chodovec
Na Pazderce Choceradská
Na Pazderce Choceradská
Na Pazderce Choceradská
Na Pazderce Choceradská
Na Pazderce Choceradská
Na Pazderce Choceradská
Na Pazderce Choceradská
Na Pazderce Choceradská
Na Pazderce Choceradská
Dunajecká Hlavní
Dunajecká Hlavní
Dunajecká Hlavní
Dunajecká Hlavní
Dunajecká Hlavní
Dunajecká Hlavní
Dunajecká Hlavní
Dunajecká Hlavní
Dunajecká Hlavní
Čimický háj Spořilov
Čimický háj Spořilov
Čimický háj Spořilov
Čimický háj Spořilov
Čimický háj Spořilov
Čimický háj Spořilov
Čimický háj Spořilov
Čimický háj Spořilov
Čimický háj Spořilov
Písečná Severozápadní
Písečná Severozápadní
Písečná Severozápadní
Písečná Severozápadní
Písečná Severozápadní
Písečná Severozápadní
Písečná Severozápadní
Písečná Severozápadní
Písečná Severozápadní
Služská Depo Kačerov
Služská Depo Kačerov
Služská Depo Kačerov
Služská Depo Kačerov
Služská Depo Kačerov
Služská Depo Kačerov
Služská Depo Kačerov
Služská Depo Kačerov
Služská Depo Kačerov
Kobylisy (ul. Nad Šutkou) V Zápolí
Kobylisy (ul. Nad Šutkou) V Zápolí
Kobylisy (ul. Nad Šutkou) V Zápolí
Kobylisy (ul. Nad Šutkou) V Zápolí
Kobylisy (ul. Nad Šutkou) V Zápolí
Kobylisy (ul. Nad Šutkou) V Zápolí
Kobylisy (ul. Nad Šutkou) V Zápolí
Kobylisy (ul. Nad Šutkou) V Zápolí
Kobylisy (ul. Nad Šutkou) V Zápolí
Okrouhlická Pekárenská
Okrouhlická Pekárenská
Okrouhlická Pekárenská
Okrouhlická Pekárenská
Okrouhlická Pekárenská
Okrouhlická Pekárenská
Okrouhlická Pekárenská
Okrouhlická Pekárenská
Okrouhlická Pekárenská
Vychovatelna Vyskočilova
Vychovatelna Vyskočilova
Vychovatelna Vyskočilova
Vychovatelna Vyskočilova
Vychovatelna Vyskočilova
Vychovatelna Vyskočilova
Vychovatelna Vyskočilova
Vychovatelna Vyskočilova
Vychovatelna Vyskočilova
Rokoska Brumlovka
Rokoska Brumlovka
Rokoska Brumlovka
Rokoska Brumlovka
Rokoska Brumlovka
Rokoska Brumlovka
Rokoska Brumlovka
Rokoska Brumlovka
Rokoska Brumlovka
Kuchyňka Budějovická (ul. Budějovická)
Kuchyňka Budějovická (ul. Budějovická)
Kuchyňka Budějovická (ul. Budějovická)
Kuchyňka Budějovická (ul. Budějovická)
Kuchyňka Budějovická (ul. Budějovická)
Kuchyňka Budějovická (ul. Budějovická)
Kuchyňka Budějovická (ul. Budějovická)
Kuchyňka Budějovická (ul. Budějovická)
Kuchyňka Budějovická (ul. Budějovická)
Jankovcova Zelená liška
Jankovcova Zelená liška
Jankovcova Zelená liška
Jankovcova Zelená liška
Jankovcova Zelená liška
Jankovcova Zelená liška
Jankovcova Zelená liška
Jankovcova Zelená liška
Jankovcova Zelená liška
Argentinská Pankrác
Argentinská Pankrác
Argentinská Pankrác
Argentinská Pankrác
Argentinská Pankrác
Argentinská Pankrác
Argentinská Pankrác
Argentinská Pankrác
Argentinská Pankrác
Vltavská Pražského povstání
Vltavská Pražského povstání
Vltavská Pražského povstání
Vltavská Pražského povstání
Vltavská Pražského povstání
Vltavská Pražského povstání
Vltavská Pražského povstání
Vltavská Pražského povstání
Vltavská Pražského povstání
Dlouhá třída Vyšehrad
Dlouhá třída Vyšehrad
Dlouhá třída Vyšehrad
Dlouhá třída Vyšehrad
Dlouhá třída Vyšehrad
Dlouhá třída Vyšehrad
Dlouhá třída Vyšehrad
Dlouhá třída Vyšehrad
Dlouhá třída Vyšehrad
Náměstí Republiky I. P. Pavlova
Náměstí Republiky I. P. Pavlova
Náměstí Republiky I. P. Pavlova
Náměstí Republiky I. P. Pavlova
Náměstí Republiky I. P. Pavlova
Náměstí Republiky I. P. Pavlova
Náměstí Republiky I. P. Pavlova
Náměstí Republiky I. P. Pavlova
Náměstí Republiky I. P. Pavlova
Masarykovo nádraží Hlavní nádraží
Masarykovo nádraží Hlavní nádraží
Masarykovo nádraží Hlavní nádraží
Masarykovo nádraží Hlavní nádraží
Masarykovo nádraží Hlavní nádraží
Masarykovo nádraží Hlavní nádraží
Masarykovo nádraží Hlavní nádraží
Masarykovo nádraží Hlavní nádraží
Masarykovo nádraží Hlavní nádraží
Hlavní nádraží Masarykovo nádraží
Hlavní nádraží Masarykovo nádraží
Hlavní nádraží Masarykovo nádraží
Hlavní nádraží Masarykovo nádraží
Hlavní nádraží Masarykovo nádraží
Hlavní nádraží Masarykovo nádraží
Hlavní nádraží Masarykovo nádraží
Hlavní nádraží Masarykovo nádraží
Hlavní nádraží Masarykovo nádraží
Muzeum Náměstí Republiky
Muzeum Náměstí Republiky
Muzeum Náměstí Republiky
Muzeum Náměstí Republiky
Muzeum Náměstí Republiky
Muzeum Náměstí Republiky
Muzeum Náměstí Republiky
Muzeum Náměstí Republiky
Muzeum Náměstí Republiky
I. P. Pavlova Dlouhá třída
I. P. Pavlova Dlouhá třída
I. P. Pavlova Dlouhá třída
I. P. Pavlova Dlouhá třída
I. P. Pavlova Dlouhá třída
I. P. Pavlova Dlouhá třída
I. P. Pavlova Dlouhá třída
I. P. Pavlova Dlouhá třída
I. P. Pavlova Dlouhá třída
Vyšehrad Vltavská
Vyšehrad Vltavská
Vyšehrad Vltavská
Vyšehrad Vltavská
Vyšehrad Vltavská
Vyšehrad Vltavská
Vyšehrad Vltavská
Vyšehrad Vltavská
Vyšehrad Vltavská
Pražského povstání Argentinská
Pražského povstání Argentinská
Pražského povstání Argentinská
Pražského povstání Argentinská
Pražského povstání Argentinská
Pražského povstání Argentinská
Pražského povstání Argentinská
Pražského povstání Argentinská
Pražského povstání Argentinská
Pankrác Jankovcova
Pankrác Jankovcova
Pankrác Jankovcova
Pankrác Jankovcova
Pankrác Jankovcova
Pankrác Jankovcova
Pankrác Jankovcova
Pankrác Jankovcova
Pankrác Jankovcova
Zelená liška Kuchyňka
Zelená liška Kuchyňka
Zelená liška Kuchyňka
Zelená liška Kuchyňka
Zelená liška Kuchyňka
Zelená liška Kuchyňka
Zelená liška Kuchyňka
Zelená liška Kuchyňka
Zelená liška Kuchyňka
Budějovická (ul. Vyskočilova) Rokoska
Budějovická (ul. Vyskočilova) Rokoska
Budějovická (ul. Vyskočilova) Rokoska
Budějovická (ul. Vyskočilova) Rokoska
Budějovická (ul. Vyskočilova) Rokoska
Budějovická (ul. Vyskočilova) Rokoska
Budějovická (ul. Vyskočilova) Rokoska
Budějovická (ul. Vyskočilova) Rokoska
Budějovická (ul. Vyskočilova) Rokoska
Brumlovka Vychovatelna
Brumlovka Vychovatelna
Brumlovka Vychovatelna
Brumlovka Vychovatelna
Brumlovka Vychovatelna
Brumlovka Vychovatelna
Brumlovka Vychovatelna
Brumlovka Vychovatelna
Brumlovka Vychovatelna
Vyskočilova Okrouhlická
Vyskočilova Okrouhlická
Vyskočilova Okrouhlická
Vyskočilova Okrouhlická
Vyskočilova Okrouhlická
Vyskočilova Okrouhlická
Vyskočilova Okrouhlická
Vyskočilova Okrouhlická
Vyskočilova Okrouhlická
Pod Dálnicí Kobylisy (ul. Nad Šutkou)
Pod Dálnicí Kobylisy (ul. Nad Šutkou)
Pod Dálnicí Kobylisy (ul. Nad Šutkou)
Pod Dálnicí Kobylisy (ul. Nad Šutkou)
Pod Dálnicí Kobylisy (ul. Nad Šutkou)
Pod Dálnicí Kobylisy (ul. Nad Šutkou)
Pod Dálnicí Kobylisy (ul. Nad Šutkou)
Pod Dálnicí Kobylisy (ul. Nad Šutkou)
Pod Dálnicí Kobylisy (ul. Nad Šutkou)
V Zápolí Služská
V Zápolí Služská
V Zápolí Služská
V Zápolí Služská
V Zápolí Služská
V Zápolí Služská
V Zápolí Služská
V Zápolí Služská
V Zápolí Služská
Depo Kačerov Písečná
Depo Kačerov Písečná
Depo Kačerov Písečná
Depo Kačerov Písečná
Depo Kačerov Písečná
Depo Kačerov Písečná
Depo Kačerov Písečná
Depo Kačerov Písečná
Depo Kačerov Písečná
Severozápadní Čimický háj
Severozápadní Čimický háj
Severozápadní Čimický háj
Severozápadní Čimický háj
Severozápadní Čimický háj
Severozápadní Čimický háj
Severozápadní Čimický háj
Severozápadní Čimický háj
Severozápadní Čimický háj
Spořilov Dunajecká
Spořilov Dunajecká
Spořilov Dunajecká
Spořilov Dunajecká
Spořilov Dunajecká
Spořilov Dunajecká
Spořilov Dunajecká
Spořilov Dunajecká
Spořilov Dunajecká
Lešanská Na Pazderce
Lešanská Na Pazderce
Lešanská Na Pazderce
Lešanská Na Pazderce
Lešanská Na Pazderce
Lešanská Na Pazderce
Lešanská Na Pazderce
Lešanská Na Pazderce
Lešanská Na Pazderce
Nad Pahorkem Krakov
Nad Pahorkem Krakov
Nad Pahorkem Krakov
Nad Pahorkem Krakov
Nad Pahorkem Krakov
Nad Pahorkem Krakov
Nad Pahorkem Krakov
Nad Pahorkem Krakov
Nad Pahorkem Krakov
Chodovec Zhořelecká
Chodovec Zhořelecká
Chodovec Zhořelecká
Chodovec Zhořelecká
Chodovec Zhořelecká
Chodovec Zhořelecká
Chodovec Zhořelecká
Chodovec Zhořelecká
Chodovec Zhořelecká
Chodovská tvrz Sídliště Bohnice
Chodovská tvrz Sídliště Bohnice
Chodovská tvrz Sídliště Bohnice
Chodovská tvrz Sídliště Bohnice
Chodovská tvrz Sídliště Bohnice
Chodovská tvrz Sídliště Bohnice
Chodovská tvrz Sídliště Bohnice
Chodovská tvrz Sídliště Bohnice
Chodovská tvrz Sídliště Bohnice
Mokrá Odra
Mokrá Odra
Mokrá Odra
Mokrá Odra
Mokrá Odra
Mokrá Odra
Mokrá Odra
Mokrá Odra
Mokrá Odra
Šperlova Katovická
Šperlova Katovická
Šperlova Katovická
Šperlova Katovická
Šperlova Katovická
Šperlova Katovická
Šperlova Katovická
Šperlova Katovická
Šperlova Katovická
Brechtova Řepínská
Brechtova Řepínská
Brechtova Řepínská
Brechtova Řepínská
Brechtova Řepínská
Brechtova Řepínská
Brechtova Řepínská
Brechtova Řepínská
Brechtova Řepínská
Prašná Libeňská
Prašná Libeňská
Prašná Libeňská
Prašná Libeňská
Prašná Libeňská
Prašná Libeňská
Prašná Libeňská
Prašná Libeňská
Prašná Libeňská
Modrá škola Čimice
Modrá škola Čimice
Modrá škola Čimice
Modrá škola Čimice
Modrá škola Čimice
Modrá škola Čimice
Modrá škola Čimice
Modrá škola Čimice
Modrá škola Čimice
Háje (ul. Opatovská) Sídliště Čimice
Háje (ul. Opatovská) Sídliště Čimice
Háje (ul. Opatovská) Sídliště Čimice
Háje (ul. Opatovská) Sídliště Čimice
Háje (ul. Opatovská) Sídliště Čimice
Háje (ul. Opatovská) Sídliště Čimice
Háje (ul. Opatovská) Sídliště Čimice
Háje (ul. Opatovská) Sídliště Čimice
Háje (ul. Opatovská) Sídliště Čimice
Horčičkova
Horčičkova
Horčičkova
Horčičkova
Horčičkova
Horčičkova
Horčičkova
Horčičkova
Horčičkova