Nová upozornění
Aktuálně nemáte žádná nepřečtená upozornění
Přečtená upozornění
Aktuálně nemáte žádná přečtená upozornění
Přihlášení

Obnovení hesla

Zadejte email a my vám pošleme odkaz pro obnovu hesla.


Registrace

Výluka: Náměstí Míru – Orionka – Flora – Želivského – Vozovna Strašnice, Olšanské náměstí – Flora a Želivského – Nákladové nádraží Žižkov: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Naposledy aktualizováno: 28.3.2024 14:20 | Tisk

Stav Ukončeno
Od 5. 4. 2024 01:00
Do 5. 4. 2024 04:25
Dotčené linky 91, 98
Druh události Odklon, Náhradní doprava, Omezení provozu
Tato výluka byla již ukončena

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v pátek 5. dubna 2024 od 1.00 hodin do 4.25 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úsecích Náměstí Míru – Orionka – Flora – Želivského – Vozovna Strašnice, Olšanské náměstí – Flora a Želivského – Nákladové nádraží Žižkov.

Opatření

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 91 je ve směru z centra ze zastávky Náměstí Míru odkloněna přes zastávky Jana Masaryka, Ruská a Vršovické náměstí do zastávky Čechovo náměstí (výstupní zastávka v Moskevské ulici, nástupní v Minské ulici)
  • Linka číslo 98 je v úseku Olšanské náměstí – Nákladové nádraží Žižkov odkloněna přes zastávku Olšanská.

Náhradní doprava

  • V trase Náměstí Míru – Šumavská – Orionka – Flora – Želivského – Strašnická – Staré Strašnice (nástupní zastávka Radošovická) je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X91.
  • V trase Olšanské náměstí – Flora – Želivského – Nákladové nádraží Žižkov je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X98.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

 

Více informací o provozu může poskytnout zákaznická linka PID na čísle 234 704 560.