Podněty a připomínky – Potvrzení odeslání

Váš vyplněný formulář byl odeslán.
Zároveň byla odeslána kopie Vašeho podání na Vámi zadanou e-mailovou adresu.

Vyřízení Vašeho podnětu provedeme do 30 pracovních dnů ode dne přijetí podání, dle množství obdržených podání a dle kapacitních možností naší organizace. V případech nutnosti prošetření obsahu podání, či potřeby vyjádření třetích stran, může termín odeslání odpovědi překročit uvedený počet dní.

Upozorňujeme na nutnost udržování Vaší e-mailové schránky funkční a nepřeplněné (s volnou kapacitou) a na vhodné nastavení spamového filtru, aby e-maily vůbec mohly být doručeny.

Podání, která budou obsahovat vulgární či sprosté výrazy, budou urážlivá nebo neodpověditelná, nebudeme prošetřovat a budou odložena! Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ: Správný způsob jak dát oficiální elektronické podání je přes tento formulář, nebo přes oficiální e-mailovou adresu organizace (ropid@ropid.cz). Došlá pošta na osobní adresu kteréhokoliv pracovníka naší organizace nebude brána jako oficiální podání a z důvodu možné dovolené, nemoci nebo jiné nepřítomnosti není zaručena ani včasná odpověď. Berte toto, prosím, na zřetel i při případných reakcích na naši odpověď. V takovém případě uveďte jednací číslo dopisu, na který reagujete.
Samozřejmě využít můžete též klasické pošty zasílané na adresu organizace (ROPID, Rytířská 10, Praha 1).