Využití terminálů pro zájezd

Vážení obchodní partneři,

děkujeme, že jste se rozhodli pro realizování dopravy využít autobusová stanoviště ve správě organizace ROPID. Prostřednictvím tohoto objednávkového formuláře je možné objednat vybraná autobusová stanoviště v požadovaných termínech.

Pro úspěšné provedení objednávky si prosím stáhněte níže přiložený objednávkový formulář (soubor Excel), vyplňte všechny požadované položky včetně specifikace autobusového stanoviště a času realizace dopravy a nahrajte formulář zpět na náš web. Dále vyplňte na této webové stránce příslušné kontaktní údaje a potvrďte souhlas s níže přiloženými dokumenty, které se týkají dodržování dopravně provozních pravidel, ceny za využití stanovišť a GDPR.

Po odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat za účelem případného doplnění a konečného potvrzení objednávky.

Aktuální ceník naleznete ZDE 

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na spolupráci!

Prázdný formulář ke stažení ZDE

Vážení dopravci, z důvodu stavební činnosti v terminálu Praha-Černý Most je pro letní sezónu 2024 kapacita stanoviště pro nepravidelnou dopravu významně omezena! V případě zájmu o využití terminálu Praha-Černý Most pro nepravidelnou dopravu nás, prosím, kontaktujte e-mailem (tuma.pavel@ropid.cz), Vaše žádost bude posouzena individuálně. Z důvodu omezené kapacity si vyhrazujeme právo na odmítnutí zaslaných poptávek.


    Zavazuji se dodržovat Pravidla pro autobusová stanoviště a nácestné zastávky využívané v rámci nepravidelné dopravy.

    Zavazuji se dodržovat Dopravně provozní řád.

    Souhlasím s Ceníkem.

    Beru na vědomí, že při zpracování a realizaci této objednávky může objednatel zpracovávat osobní údaje, a to na základě zákonného důvodu bez nutnosti udělení souhlasu subjektem údajů. Podrobnosti stanoví dokument Informace poskytované subjektům osobních údajů ve smyslu GDPR.