Linka 901
Dopravce: Dopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Výluky a mimořádnosti
105,
118, 125, 129, 172, 190, 196, 197, 241, 244, 314, 317, 318, 320, 334, 338, 360, 361, 390, 392, 393, 395, 407, 420, 901, 907
26. 10. 2022 - do odvolání
Lihovar - směr Smíchovské nádraží
Přemístění zastávky
105,
118, 125, 129, 172, 190, 196, 197, 241, 244, 314, 317, 318, 320, 334, 338, 360, 361, 390, 392, 393, 395, 407, 901, 907
9. 5. 10:00 - 10. 5. 04:30
před 1 dnem
Lihovar: dočasné zrušení zastávky
Zrušení zastávky
901
9. 5. 00:01 - 11. 5. 04:30
před 1 dnem
Vrbova: dočasná změna trasy a zastávek autobusů
Změna trasy a zastávek
Zastávkové jízdní řády
Linkový jízdní řádplatnost od 3.1.2024
-
Směr Skalka
- Anděl (ul. Nádražní)
- Na Knížecí
- Smíchovské nádraží
- Lihovar
- Přístaviště
- U Staré pošty
- Branické náměstí
- Ve Studeném
- Jílovská
- Sídliště Novodvorská
- Novodvorská
- Sulická
- Zálesí
- Klárův ústav
- Ústav mateřství
- IKEM
- Zelené domky
- U Tří svatých
- Kunratická škola
- Kunratice
- Šeberák
- Vožická
- Hrnčířský hřbitov
- Pod Vsí
- V Ladech
- Šeberov
- Opatov
- Litochlebské náměstí
- Mokrá
- Donovalská
- Přeštická
- Na Košíku
- Toulcův dvůr
- Hostivařský hřbitov
- Hostivařské náměstí
- Obchodní centrum Hostivař
- Práčská
- Topolová
- Centrum Zahradní Město
- Hlohová
- Poliklinika Zahradní Město
- Želivecká
- Korytná
- Staré Strašnice
- Na Hroudě
- Strašnická
- Štěchovická
- V Rybníčkách
-
Směr Anděl
- Skalka
- V Rybníčkách
- Štěchovická
- Strašnická
- Na Hroudě
- Staré Strašnice
- Korytná
- Želivecká
- Jesenická
- Poliklinika Zahradní Město
- Hlohová
- Centrum Zahradní Město
- Topolová
- Práčská
- Obchodní centrum Hostivař
- Hostivařské náměstí
- Hostivařský hřbitov
- Toulcův dvůr
- Na Košíku
- Přeštická
- Donovalská
- Mokrá
- Litochlebské náměstí
- Opatov
- Šeberov
- V Ladech
- Pod Vsí
- Hrnčířský hřbitov
- Vožická
- Šeberák
- Kunratice
- Kunratická škola
- U Tří svatých
- Zelené domky
- IKEM
- Ústav mateřství
- Klárův ústav
- Zálesí
- Sulická
- Novodvorská
- Sídliště Novodvorská
- Jílovská
- Vrbova
- Ve Studeném
- Branické náměstí
- U Staré pošty
- Přístaviště
- Lihovar
- Smíchovské nádraží
- Na Knížecí