Ve čtvrtek 2. května necháme rozkvést lásku na Palačáku

Po Zasněné, Vánoční a Velikonoční zastávce chystáme pro širokou veřejnost další zpestření každodenního cestování. Tentokrát se budeme věnovat tématu typickému pro květen – lásce. Tramvajovou zastávku na Palackého náměstí (ve směru na Karlovo náměstí) proměníme v Zamilovanou zastávku plnou srdíček a láskyplných vzkazů pro ty, které máme rádi. Nebo které bychom chtěli poznat. Akce proběhne od 10 do 18 hodin.

Lidé budou moci nechat vzkaz tomu, na kom jim záleží. Bytosti, za kterou utíkají jejich myšlenky. Klidně i tomu, koho třeba potkali někde cestou a rádi by se s ním seznámili. Budeme rozdávat i speciální placky pro případ, že byste třeba měli zájem se s někým dát do řeči a dát ostatním vědět, že nechcete cestovat sami. Na Zamilované zastávce nebude chybět náš stánek. Zde kromě placek budou k dostání i tradiční propagační a informační materiály PID.

Akce se Zamilovanou zastávkou navazuje na kampaň Můj čas. Má nám připomenout, jak moc je náš čas důležitý. A že ho díky cestování veřejnou dopravou můžeme využít třeba právě pro setkání s někým, kdo se pro nás stane blízkým. Speciálně polepená zastávka bude na Palackého náměstí po celý květen. Uvidíme, zda se náhodou nestane místem, kde z náhodného setkání vznikne něco většího.

Pomyslné polibky bytostem, na kterých vám záleží, budete moci posílat celý květen také na instagramový účet Jedu_si_svuj_sen. Stačí poslat fotku s autorským textem a s hashtagem #nastupazustan. Vzkazy lze zaslat i někomu, koho jste náhodně potkali cestou MHD. Někomu, kdo vás cestou zaujal a chtěli byste, aby nastoupil do vašeho srdce. Můžete nám přes tento hashtag nebo přímo do zpráv posílat i své tipy na seznámení. A podělit se o ně s ostatními. Nebo se podělit o svůj příběh, pokud jste se seznámili právě na cestách Pražskou integrovanou dopravou.

Profil bude fungovat i pro další plánované akce na pražských zastávkách. Chceme, aby kampaň Můj Čas žila dál a připomínala cestujícím, jak je důležité udělat si čas na sebe, své sny a na své blízké.