Velikonoční zastávka ve středu 27. března na Hradčanské

Naposledy aktualizováno: 25. 03. 2024 | Publikováno 21. 03. 2024

Ve středu 27. března zpříjemníme a zpestříme čekání na tramvaj všem cestujícím na Hradčanské. Mezi 10. a 18. hodinou se tato zastávka promění v zastávku Velikonoční. Ve speciálně nazdobeném přístřešku na vás bude čekat pan Zajíc, který bude rozdávat čokoládová vajíčka za koledu, za přání a nebo za to, že opatříte barvami naše speciální kraslice. U našeho infostánku dostanete tematickou jarní placku pro radost. Také nebudou chybět oblíbené propagační materiály a informační brožury.

Naše výzdoba bude opět k rozebrání. Potěší nás, když se ujmete větviček a květin, které jsme získali darem. Rádi se o tu jarní radost podělíme dál. Stačí se stavit na zastávce kolem 18. hodiny a vybrat si.

Tato akce navazuje na předchozí Zasněnou a Vánoční zastávku, které jsme realizovali v loňském roce. Letos plánujeme pokračovat dalšími jednodenními akcemi, například na začátku května nebo počátkem léta. Akce jsou součástí kampaně Můj čas, pomocí které chceme ukázat veřejnou dopravu a její výhody v jiném světle a zpříjemnit cestujícím každodenní cestování.

Více o kampani Můj čas naleznete na našich stránkách.