Linka 907
Dopravce: Dopravní podnik hl.m. Prahy, akciová společnost
Výluky a mimořádnosti
1,
3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 29, 41, 42, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98
156,
901, 905, 907, 911
29. 6. 2024 - do odvolání
před 1 dnem
Plánované a probíhající výluky v provozu tramvají – léto 2024
Změna trasy a zastávek, Ostatní
905,
907, 908, 911
14. 7. 23:30 - do odvolání
Muzeum: dočasné přemístění zastávky autobusů
Přemístění zastávky
105,
118, 125, 129, 172, 190, 196, 197, 241, 244, 314, 317, 318, 320, 334, 338, 360, 361, 390, 392, 393, 395, 407, 420, 901, 907
26. 10. 2022 - do odvolání
Lihovar - směr Smíchovské nádraží
Přemístění zastávky
907
19. 8. 04:30 - do odvolání
Korunovační: dočasné přemístění zastávky
Přemístění zastávky
Zastávkové jízdní řády
Linkový jízdní řádplatnost od 11.7.2024
-
Směr Baně
- Terminál 1
- Terminál 2
- Schengenská
- K Tuchoměřicům
- Přední Kopanina
- K Juliáně
- U Václava
- Na Mlýnici
- Nebušice
- K Noskovně
- Škola Nebušice
- Na Parcelách
- Průhonský háj
- Nad Habrovkou
- Jenerálka
- Bořislavka
- Sušická
- Hanspaulka
- Dyrinka
- Špitálka
- U Matěje
- Dukla-Juliska
- Na Santince
- Zelená
- Nemocnice Bubeneč
- Sibiřské náměstí
- Ronalda Reagana
- Hradčanská
- Korunovační
- Dlouhá třída
- Náměstí Republiky
- Masarykovo nádraží
- Hlavní nádraží
- Muzeum
- Ve Smečkách
- Karlovo náměstí
- Palackého náměstí
- Zborovská
- Anděl (ul. Nádražní)
- Na Knížecí
- Smíchovské nádraží
- Lihovar
- Malá Chuchle
- Dostihová
- Lahovičky
- Lahovice
- Zbraslavské náměstí
- U Včely
- Žabovřesky
- Zbraslav
- Pod Zatáčkou
-
Směr Letiště
- Baně
- Pod Zatáčkou
- Zbraslav
- Žabovřesky
- U Včely
- Elišky Přemyslovny
- Zbraslavské náměstí
- Lahovice
- Lahovičky
- Dostihová
- Malá Chuchle
- Lihovar
- Smíchovské nádraží
- Na Knížecí
- Anděl (ul. Plzeňská)
- Zborovská
- Jiráskovo náměstí
- Štěpánská
- I. P. Pavlova
- Muzeum
- Hlavní nádraží
- Masarykovo nádraží
- Náměstí Republiky
- Dlouhá třída
- Sparta
- Hradčanská
- Ronalda Reagana
- Sibiřské náměstí
- Goetheho
- Nemocnice Bubeneč
- Zelená
- Na Santince
- Dukla-Juliska
- U Matěje
- Špitálka
- Dyrinka
- Hanspaulka
- Sušická
- Bořislavka
- Jenerálka
- Nad Habrovkou
- Průhonský háj
- Na Parcelách
- Škola Nebušice
- K Noskovně
- Na Mlýnici
- U Václava
- K Juliáně
- Přední Kopanina
- K Tuchoměřicům
- Terminál 1