Nová upozornění
Aktuálně nemáte žádná nepřečtená upozornění
Přečtená upozornění
Aktuálně nemáte žádná přečtená upozornění
Přihlášení

Obnovení hesla

Zadejte email a my vám pošleme odkaz pro obnovu hesla.


Registrace

Výluka: Balabenka – Nádraží Vysočany – Starý Hloubětín: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Naposledy aktualizováno: 2.4.2024 07:59 | Tisk

Stav Ukončeno
Od 18. 4. 2024 23:45
Do 19. 4. 2024 04:45
Dotčené linky 7, 31, 94
Druh události Ostatní, Odklon, Náhradní doprava
Tato výluka byla již ukončena

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci ze čtvrtka 18. dubna 2024 (23.45 hodin) na pátek 19. dubna 2024 (4.45 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Balabenka – Nádraží Vysočany – Starý Hloubětín.

Opatření

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 7 je v úseku Balabenka – Starý Hloubětín odkloněna přes zastávky Arena Libeň jih, Nádraží Libeň a U Elektry.
  • Linka číslo 31 je ve směru z centra ze zastávky Balabenka odkloněna přes zastávku Arena Libeň jih do zastávky Nádraží Libeň.
  • Linka číslo 94 je ve směru z centra zkrácena do zastávky Palmovka (výstupní zastávka v Sokolovské ulici, nástupní v ulici Na Žertvách).

Náhradní doprava

  • V denním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X7 v trase Palmovka – Divadlo Gong – Nádraží Vysočany – Špitálská – Kolbenova – Hloubětín – Lehovec.
  • V nočním provozu je po dobu výluky linka náhradní autobusové dopravy číslo X94 prodloužena ve směru z centra ze zastávky Palmovka v trase Divadlo Gong – Nádraží Vysočany – Špitálská – Kolbenova – Hloubětín – Lehovec.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

 

Více informací o provozu může poskytnout zákaznická linka PID na čísle 234 704 560.