Nová upozornění
Aktuálně nemáte žádná nepřečtená upozornění
Přečtená upozornění
Aktuálně nemáte žádná přečtená upozornění
Přihlášení

Obnovení hesla

Zadejte email a my vám pošleme odkaz pro obnovu hesla.


Registrace

Výluka: Florenc – Palmovka: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Naposledy aktualizováno: 2.4.2024 08:05 | Tisk

Stav Budoucí
Od 24. 4. 2024 00:25
Do 24. 4. 2024 04:25
Dotčené linky 92, 94
Druh události Odklon, Náhradní doprava

Popis události

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází ve středu 24. dubna 2024 od 0.25 hodin do 4.25 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Florenc – Palmovka.

Opatření

Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 92 je v úseku Jindřišská – Palmovka odkloněna přes zastávky Hlavní nádraží, Olšanské náměstí, Nákladové nádraží Žižkov, Biskupcova a Krejcárek.
  • Linka číslo 94 je ve směru z centra ze zastávky Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávku Veletržní palác do obratiště Výstaviště.

Náhradní doprava

  • Zavedena je náhradní autobusová doprava číslo X92 v trase Lazarská – Václavské náměstí – Jindřišská – Masarykovo nádraží – Bílá labuť – Florenc – Křižíkova – Invalidovna – Palmovka.
  • Po dobu výluky je linka náhradní autobusové dopravy číslo X94 prodloužena ve směru z centra ze zastávky Palmovka v trase Divadlo Gong – Nádraží Vysočany – Špitálská – Kolbenova – Hloubětín – Lehovec.

 

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

 

Více informací o provozu může poskytnout zákaznická linka PID na čísle 234 704 560.